Mul-t-lock Kilit Yetkili Servis

ileadmin

Mul-t-lock Kilit Yetkili Servis

Firmamız mul-t-lock süper center yetkili servis olarak 20 yılı aşkın hizmet sunmaktadır. Mul-t-lock kilit dünya devi olan kilit firmalarından biridir. Mul-t-lock Türkiye’ye İlk PATENTLİ kilidi getiren ve aynı zamanda Tuzaklı kilidi İlk çıkaran Firmadır. Mul-t-lock kilit aynı zamanda parmak izli kilit,şifreli geçiş kontrol sistemi,çelik kapı kameralı dürbün,kapı kapatıcı hidrolik,manyetik kilit sistemleri gibi bir çok güvenlik sistemleri yapmaktadır. Çelik kapılarda kullanılan standart pirinç kilitler kapınızı kilitledikten sonra kilidi bir pense ile tutarak kırıyorlar yada maymuncuk sistemi ile açıp evinize çok rahat bir şekilde giriyorlar. Mul-t-lock Kilit bu tarz açıkları görmüşler ve önlemini almışlardır.

Neden Mul-t-lock Kilit

Mul-t-lock Kilitlerin şifreleri teleskopik olduğundan dolaya maymuncuk sistemi ile kesinlikle açılamamaktadır. Bu sayede anahtarları kopya edilemez olduğundan size verilen güvenlik kartı sayesinde sadece multlock center’larda çoğaltılan anahtar tutanak ile yapılıyor. Evinizde çocuk bakıcısı,temizlikçi yada anahtarlarınızı teslim etmeniz gereken birileri var ise gözünüz arkada kalmasın. Çünkü anahtarı geri aldığınızda kopya edilemediğinden dolayı güvenle kilidi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kilit aynı zamanda tuzaklı kilit olmasından dolayı hırsız kapınızı açamamaktadır. Güvenlik pahalı değil paha biçilemez.!!

Multlock Kilit Modelleri

Mul-t-lock 225 B kilit,Mul-t-lock MT5 kilit,Mul-t-lock integrator kilit,Multlock classic pro kilit,Mul-t-lock interactive kilit modelleri yüksek güvenlikli anahtarları güvenlik kartı olmadan kopya edilemez.

multlock yüksek güvenlikli kilitler

Mul-T-Lock’un dünyaca ünlü ve ödül kazanan kilit ve geçiş kontrol çözümleri gereksinimlere tam olarak yetecek çeşitliliktedir. Yüksek güvenlikten, konut piyasası için basit ancak oldukça güçlü kilitlerden gelişmiş elektromekanik geçiş kontrol çözümlerimize kadar, Mul-T-Lock’un geniş çaplı ürünleri ve çözümleri müşterilerimizin güvenlik ihtiyacını sağlar.

Ailenizi ve evinizi korumak yapabileceğimiz şeylerin en önemlisidir.

Güvenebileceğiniz akıllı bir kilitleme çözümüdür. Evinize tam koruma sağlayarak her noktada üst düzeyde güvenlik getirmektedir. Mul-T-Lock, yüksek güvenlikli kilitleme çözümleri ile insanları, eşyaları, evleri ve tüm değerli eşyalarını güvende tutar ve korur.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın