Kozyatağı Çilingir

ileadmin

Kozyatağı Çilingir

Kozyatağı Çilingir olarak artık baktığınızda İstanbul metropol bir şehir haline geldi. Doğal olarak insanlar sabahları işe yetişmek için evlerinden hızlı bir şekilde çıkmaktadır.Bu yoğun ve tempolu koşuşturma yüzünden evden çıkarken anahtarları içeride yada kapının arkasında unutabiliyorsunuz.Çelik kasanızı kullanırken anahtarın yedeğini kaybetmiş yada birinin eline geçtiğinizden şüpheleniyorsanız şifrelerini değiştirerek yeni anahtar yapıyoruz ve bu sayede anahtarlarınız yenilenmiş oluyor.Çelik kasanızı açtırmak istediğinizde oraya gelen ustalarımız kasayı açmadan önce tutanak tutarak açmaktadır. Size ait olan kasayı yanınızda çalışan yada bir tanıdığınızın açtırmasını engellemek için bu tutanak tutulmaktadır.Bunun için Kozyatağı Çilingir servisimiz sizlere 7/24 saat hizmet sunmaktadır.

Kozyatağı Kapı Bozulması Kilit servisi, Kozyatağı Anahtar değiştirme servisi ve Kozyatağı Çelik kapı tamiri servis’liği yapan firmamız bu konuda kendine güvenen yetki belgeleri olan çalışanlarımızla ve 2 araçla siz Kozyatağıe hizmet vermekteyiz.Kapı kilitlerinizin tamiri , çilingir servis hizmeti ve hırsızın bozduğu kapıların tamiri konusunda da destek alabileceğiniz servis ağımıza gerekli bilgileri ve verileri gönderdikten sonra daha hızlı ve yerinde servis imkanı sunabiliyoruz. Kapıda kaldığınızda sizlere en hızlı servisi yolluyoruz.Çilingir ustalarımızın hepsinin belgeleri bulunmaktadır.Firmamız İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili çilingir firması olarak hizmet vermektedir.Çelik kapınızın anahtarları kayboldu yada arkasında unuttuğunuzda uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmaktayız.Kale kapı,Multlock kapı,stilldoor kapı,kayseri çelik kapıları ve daha bir çok çelik kapıları hasar vermeden açmaktayız.

Kozyatağı Çilingir

Kozyatağı Kilit Değişimi

Kozyatağı’nda yapılan yeni binalarda mutlaka kilit değişimi yaptırmanızı öneriyoruz.Dairenizin anahtarları bütün ustalarda olduğu için kilidinizi mutlaka değiştirmelisiniz.Daire kiralık yada satın almanız önemli değil güvenliğiniz için kilitlerinizi değiştirin daha sonrasında kötü bir son ile karşılaşmayın.Kale kilit Mul-t-lock kilit,evva kilit,Keso kilit gibi yüksek güvenlikli kilitlerin yetkili servisi ve bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Kozyatağı Kilit Değişimi yapan ustalarımız en kısa sürede size hizmet vermektedir. Kapınızın fotoğrafını bize whatsapp yolu ile yollayın size en doğru kilit seçimini yapalım.

Kozyatağı Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Her geçen gün kozyatağın’da binalar yenileniyor ve bu yenilenmede acil çıkış kapısı olan yangın kapıları güvenlik açığı oluşturuyor.Yeni yapılan binalarda yönetmenliğe göre mecbur tutulan yangın çıkış kapıları hırsızların önünü açmış oldu.Bu kapılarda güvenlikli kilit olmadığından dolayı çok basit bir şekilde açılmaktadır. Bunun için iskana uygun yangın kapısı emniyet kilidi takılmalı ve kapı güvenli hale getirilmelidir. Kozyatağı yangın kapısı emniyet kilidi takan ustalarımız bu işin ehli ustalar olup belgeleri mevcuttur. Bu konuda ustalarımız kapınıza gelip bakıyorlar ve en doğru şekilde montajı gerçekleştirmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın