Göztepe Çilingir

ileadmin

Göztepe Çilingir

Göztepe Çilingir uzman çalışanları ile 365 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.Kentsel dönüşüm ile yenilenen binalarda kapıların artık kaliteli olmasından dolayı kapıda kaldığınızda hasar vermeden açan çilingir bulmak zorlaştı. Göztepe’de yetkili çilingir ustalarımız ile kapılarınıza hasar vermeden açmaktayız.Kapınıza gelen her çilingir yetkili yada belgesi olmayabilir.Firmamız İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı belgeleri eksiksiz bir işletmedir.Kapıda kaldığınızda ustalarımız kapınızı açmadan önce adınıza kayıtlı evrak sormaktadır. Evin size ait olduğunu ispat ettiğinizde kapınızı açma işlemi yapmaktadır.Aksi takdirde bu evrak sorulmadığı taktirde kapınızı açan kişiler bu işi korsan olarak yapıyordur.Piyasada seyyar ve korsan çilingirler çoğaldığı için hırsızlık olayları’da çoğaldı.Bunun için kapınıza gelen çilingir’in mutlaka yetkili çilingir kimliğine bakın daha sonrasında kötü sonuçlar ile karşılaşmayın.

Yetkili Çilingir

Göztepe Kilit Değişimi

Göztepe’de yapılan yeni binalarda mutlaka kilit değişimi yaptırmanızı öneriyoruz.Dairenizin anahtarları bütün ustalarda olduğu için kilidinizi mutlaka değiştirmelisiniz.Daire kiralık yada satın almanız önemli değil güvenliğiniz için kilitlerinizi değiştirin daha sonrasında kötü bir son ile karşılaşmayın.Kale kilit Mul-t-lock kilit,evva kilit,Keso kilit gibi yüksek güvenlikli kilitlerin yetkili servisi ve bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Göztepe Kilit Değişimi yapan ustalarımız en kısa sürede size hizmet vermektedir. Kapınızın fotoğrafını bize whatsapp yolu ile yollayın size en doğru kilit seçimini yapalım.

Göztepe Çilingir

Göztepe Çelik Kasa Çilingir

Göztepe Çelik Kasa Çilingir Ustalarımız anahtarını kaybettiğiniz yada unuttuğunuz kasa anahtarlarını hasar vermeden açmaktadır. Çelik kasanızı kullanırken anahtarın yedeğini kaybetmiş yada birinin eline geçtiğinizden şüpheleniyorsanız şifrelerini değiştirerek yeni anahtar yapıyoruz ve bu sayede anahtarlarınız yenilenmiş oluyor.Çelik kasanızı açtırmak istediğinizde oraya gelen ustalarımız kasayı açmadan önce tutanak tutarak açmaktadır. Size ait olan kasayı yanınızda çalışan yada bir tanıdığınızın açtırmasını engellemek için bu tutanak tutulmaktadır.Çelik kasanız ne marka olursa olsun açmaktayız. Ustalarımızın yetki belgeleri bulunmaktadır.

Göztepe Oto Çilingir

Göztepe Oto Çilingir Servisimiz arabanızın anahtarlarını kaybettiğinizde yada içinde unuttuğunuzda araçlarınıza hasar vermeden açmaktadır. Uzman ekibimiz ile arabanızın kapısını açarken özel ekipmanlar ile açmaktayız.Yüksek güvenlikli araba kapılarını maymuncuk sistemi ile açarak müdahale etmekteyiz. Açtığımız araba markaları renault,woswogen,hundai,honda,fiat,porshe,audi gibi daha bir çok marka ve model araçların kapılarını açmaktayız.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın